Torunn Baade Aalstad

Rektor, dirigent, treblås

torunn.baade@steigen.kommune.no

97 42 47 00

 

Erling Hekneby

Dirigent, band, gitar, el-bass, messing, tromme

erling.hekneby@steigen.kommune.no

97 65 00 01

Kjell Fredriksen

Gitar

kjell.fredriksen@steigen.kommune.no

97 12 53 65 

Marius Mannes

Piano

marius.mannes@steigen.kommune.no 

 

Maia Brøndmo

Dans, Yoga

maiabrondmo@gmail.com

48 13 01 63

Eva Bakkeslett

Kunst

bakkesle@online.no 

91 36 69 84

Kjersti Olsen

Drama/teater

kjersti.olsen@steigen.kommune.no

99 52 36 72 

Ann-Merethe Willumsen

Administrasjon

ann-merethe.willumsen@steigen.kommune.no 

97 66 38 76

 

 

 

Husk: Ikke nøl med å ta kontakt når det er noe dere lurer på eller vil spørre om.